Младшата възраст на Чавдар със загуба в Мездра
Автор: Administrator
Петък, 26 Септември 2014г. 19:02ч.

Юношите младша възраст на Локомотив 2012 победиха в Мездра с 3:2 връстниците си от Чавдар 1957 /Бяла Слатина/ в среща от II кръг на зона „Монтана”.

Домакините поведоха чрез Иван Еременков, но Николай Калинов изравни от фаул. Мартин Петков отново даде преднина на „железничарите”, разписвайки се от пряк свободен удар. До почивката Ваклин Николов направи резултата 3:1, реализирайки след самостоятелен пробив. През втората част Денис Мустафов вкара втори гол от фаул за Чавдар.

Главният съдия Емил Тодоров показа два жълти картона на футболисти от Мездра.
Наставникът на Локо /Мз/ Георги Луканов заложи на: Крум Ценов, Преслав Петков, Любослав Тодоров, Любомир Александров, Иван Ерменков, Ваклин Николов, Марио Илиевски, Мартин Петков, Николай Филчев, Мартин Павлов, Любомир Стойчев /Петьо Каменов, Емил Емилов, Галин Ценов и Марио Данов/.

Треньорът на Чавдар 1957 Косто Андонов беше избрал за мача: Димитър Иванов, Даниел Димитров, Николай Калинов, Цветелин Ликовски, Петър Асенов, Кюрси Станиславов, Ясен Касъмов, Денис Мустафов, Пламен Тодоров, Пешо Тодоров, Мартин Василев /Мирослав Илиев, Деян Димитров, Петър Петков и Емил Георгиев/.

В останалите мачове се получиха следните резултати: Кариана /Ерден/ - Ботев 2008 /Козлодуй/ 1:5, Вършец 2012 /Вършец/ - Ботев /Враца/ 2:7, Ком /Берковица/ - Монтана 1921 /Монтана/ 0:5.

В следващия 3-ти кръг възпитаниците на Косто Андонов от Чавдар 1957 приемат у дома Ком /Берковица/.

Временното класиране след изиграването на мачовете от 2-ри кръг в тази възрастова група може да видите - ТУК!

Информация и снимки: вестник "Конкурент"