"Чавдар" би Кунино с 2:1
Автор: Administrator
Понеделник, 20 Април 2015г. 07:14ч.

Мъжкият тим на ФК "Чавдар 1957" заслужено победи отбора на "Строител" (Кунино) с 2:1 в мач за 4-тото място на градския стадион в Бяла Слатина.

През първото полувреме Светлин Савчев направи резултата 1:0 от дузпа, но гостите върнаха едно попадение. През втората част Антон Андреев се разписа за домакините, носейки ценната победа.

Децата на ФК "Чавдар 1957" пък победиха Лом с категоричното 4:0 като гости. Головете за нашите вкараха Ясен Касъмов (2), Асен Бочев и Георги Манолиу. Също срещу Лом подготвителната група падна с 0:1.

Юношите старша възраст също загубиха мача си. Те играха като гости срещу Криводол. Срещата завърши 5:3 за домакините, хеттрик за нашите момчета отбеляза Мартин Василев.

В последния си мач юноши младша възраст победиха Вършец като гости с 1:0 с гол на Пешо Тодоров.