Голово шоу при загуба на "Чавдар 1957" в контрола
Автор: Administrator
Четвъртък, 31 Юли 2014г. 09:18ч.

На голово шоу станаха свидетели дошлите да наблюдават приятелската среща между Чавдар 1957 и Мизия (Кнежа), състояла се в сряда на градския стадион в Бяла Слатина.

И двата отбора се подготвят за новия сезон в областното първенство. Чавдар 1957 ще участва в Южната Врачанска "А" ОФГ, а съседите от Кнежа ще участват в състава на Плевенската "А" ОФГ. Двата тима се срещнаха преди 2 седмици в Кнежа като първата среща завърши 1:1. Този път обаче отборът, воден от Димитър Петров-Лъва, победи с 4:3 домакините от Бяла Слатина.

Гостите от Мизия (Кнежа) взеха добър аванс още до почивката, когато водеха с 2 безответни гола. През втората част треньорът на Чавдар Николай Николов-Финката направи доста корекции в състава, но те се отразиха положително единствено в играта на отбора в нападение, докато в защита нещата не стояха никак добре. И въпреки че, "чавдарци" успяха да отбележат 3 гола през вторите 45 минути чрез Александър Маринов, юношата Иван Гергов и опитният Цветелин Цанков-Помпи от дузпа, това не беше достатъчно за краен успех, тъй като Мизия вкара още 2 гола и така крайният резултат бе оформен на 3:4 - заслужена победа за гостите от Кнежа.

Съставът на Чавдар 1957 в този мач: Ангел Иванов, Цветан Славчев, Евгени Параскевов, Николай Калинов, Даниел Христов, Иво Михайлов, Митко Кирилов, Денис Силянов, Пешо Тодоров, Антон Андреев, Денис Мустафов. През втората част в игра влезнаха Илия Гецковски, Пламен Йотов, Пламен Димитров, Георги Цветков, Иван Кирилов, Мартин Юговски, Александър Михайлов, Цветелин Цанков, Валентин Андреев, Александър Маринов, Георги Цанков, Николай Николов и Иван Гергов.