Победа и две загуби за отборите от ДЮШ на "Чавдар 1957"
Автор: Administrator
Неделя, 03 Ноември 2013г. 09:12ч.

Победа и две загуби записаха различните отбори от ДЮШ на "Чавдар 1957" (Бяла Слатина) през уикенда.

Единственият успех бе постигнат от юношите старша възраст.

Подготвителната група и децата загубиха визитите си на "Монтана 1921" (Монтана). Подготвителната група падна с 1:4, като почетното попадение за гостите от Бяла Слатина реализира Силвестър Станиславов, който е и голмайсторът на тима. Той пропусна да се разпише при още няколко изгодни ситуации.

Децата също загубиха гостуването си на Монтана със същия резултат - 1:4. Росен Костадинов успя да отбележи единственото попадение за "чавдарци".

В следващия кръг двете гарнитури приемат на ст. "Чавдар" отборът на "Септември" (Гложене).

В мач от 9-ия кръг на Зона Враца при юношите старша възраст отборът на "Чавдар 1957" победи само с 2:0 "Мизия 2005" в Кнежа. Срещата започна отлично за "чавдарци", които след само 5 минути игра откриха резултата с гол на Антон Андреев. Той се разписа след хубав прехвърлящ удар. В средата на първата част след самостоятелен рейд Димитър Вергилов реализира и второто попадение в срещата. До края на първата част "чавдарци" можеха да отбележат още няколко попадения, но малшансът и отличните намеси на вратаря на домакините попречиха това да се случи. През втората част отборът на Чавдар стоеше още по добре на терена и създаваше положение след положение, но така и не успяваше да вкара нов гол.

След тази победа воденият от Косто Андонов тим продължава да е на първо място в групата. Следващата среща е и последен домакински мач за старшата възраст на "Чавдар 1957". Техен съперник ще е "Ботев" (Козлудуй).

Заповядайте всички на стадиона на 08.11.2013 година от 14:30 часа, за да подкрепим талантите ни, които до момента имат само една загуба и са лидер във временното класиране.

Снимки: Архив