Подгответата и децата със загуби във Враца
Автор: Administrator
Петък, 27 Септември 2013г. 09:23ч.

Вчера на помощния терен на стадион "Христо Ботев" във Враца се изиграха отложените мачове от 2-ия кръг за първенство на зона "Враца" при подготвителната група и децата. И двете формации на ФК "Чавдар 1957" претърпяха поражения.

Подготвителната група, водена от Николай Николов-Финката загуби с 1:4. В първите минути на срещата отборът на "Чавдар1957" стоеше по-добре на терена, но след две груби индивидуални грешки в защитата домакините от Враца дръпнха в резултата с 2 гола. Малките "чавдарци" успяха да върнат едно попадение, след като Силвестър Станиславов засече хубаво центриране от фаул на Петьо Петков, но до края на срещата "ботевци" бяха по-добрият отбор и закономерно вкараха още 2 гола за крайното 4:1.

Съставът на ФК "Чавдар 1957": Преслав Иванов, Георги Георгиев, Денис Маздрашки, Пламен Павлов, Валентин Танер, Емилиано Савчев, Алекс Крумов, Асен Бочев, Петьо Петков, Георги Манолиу, Силвестър Станиславов.

При децата с треньор Борислав Борисов-Боката срещата започна отлично за "чавдарци", след като още в първите минути Росен Костадинов успя да открие резултата в наша полза - 0:1. Вместо обаче този гол да им вдъхне самочувстие и да заиграят по-уверено, се получи точно обратното и до края на полувремето играта на белослатинци не се получаваше и логичното се случи - домакините изравниха за 1:1.

През втората част "Ботев" бяха по-мотивирани и заслужено вкараха още 2 гола, за да оформят крайния резултат на 3:1 в тяхна полза.

Съставът на ФК "Чавдар 1957": Антон Тутовски, Даниел Димитров, Ясен Алиев, Хамлет Димитров, Цветелин Ликовски, Ивайло Николаев, Росен Костадинов, Пламен Тодоров, Емил Георгиев, Сабин Сабинов, Петър Асенов.

Следващите срещи на двете формации от ДЮШ на ФК "Чавдар 1957" Бяла Слатина са в неделя, а съперници ще са тимовете на "Ботев" Криводол, които до този момент са инкасирили по 2 разгромни загуби от тимовете на "Ботев" Враца и "Дунав 98" Селановци и са на последните места в своите групи.

Днес, от 17.00 часа на стадиона в Бяла Слатина ще се състои мача от 4-ти кръг за първенството на юноши старша възраст в Зона "Враца". Нашите момчета посрещат тима на "Ботев" Луковит.

Утре, от 10,30 часа, предстои първо гостуване на юношите младша възраст, които тази година се състезават в Зона "Монтана". Възпитаниците на Косто Андонов ще премерят сили във Вършец с местния тим.

Снимки: вестник "Конкурент"