Юношите младша на ФК "Чавдар 1957" бият с 10:0 в първия си мач
Автор: Administrator
Неделя, 22 Септември 2013г. 19:23ч.

Юношите младша възраст на ФК "Чавдар 1957" Бяла Слатина стартираха с повече от категорична победа първенството си в Зона "Монтана". На стадион "Чавдар" те победиха с разгромното 10:0 връстниците си от "Огоста" (Хайредин).

Възпитаниците на Косто Андонов доминираха през цялата среща и не позволиха на противника си да отправи дори и удар към вратата на "сините", на която беше Момчил Методиев, който също се разписа от дузпа. Останалите голмайстори бяха Николай Калинов - 2, Пешо Тодоров - 2, Иван Гергов - 2, Петър Петров - 2 и Денис Мустафов. Резултатът можеше да бъде и още по-изразителен, но "чавдарци" направиха куп пропуски.

Головата фиеста бе наблюдавана от около 100 зрители, които останаха доволни от видяното.

Съставът на ФК "Чавдар 1957" /юноши младша възраст/ в този дебютен за тях мач: 1. Момчил Методиев, 6. Денис Мустафов (II-ро полувреме - 3. Петър Петков), 4. Николай Калинов, 10. Красимир Колев, 11. Пешо Тодоров, 8. Ясен Алиев (II-ро полувреме - 3. Марчело Матов), 7. Кюрси Станиславов-кап., 9. Иван Гергов, 17. Георги Цветков, 14. Анатоли Митков (II-ро полувреме - 5. Георги Митков), 19. Петър Петров; старши-треньор Косто Андонов

В следващия кръг "чавдарци" гостуват в град Вършец на връстниците си от ФК "Вършец 2012". Мачът е в събота, 28 септември, от 10,30 часа.

В секция ДЮШ (КЛИКНИ ТУК) може да видите пък актуалното класиране при юношите старша възраст след изиграването на срещите от 3-ия кръг на първенството в зона "Враца". Ето всички резултати от мачовете на тази възраст, играни в петък:

"Партизан" Червен бряг - "Чавдар 1957" Бяла Слатина 1:5

"Ботев" Враца - "Ботев" Криводол 7:0

"Ботев" Луковит - "Локомотив 2012" Мездра 0:3

"Дунав" Селановци - "Ботев" Козлодуй 1:1

"Бдин 1923" Видин - "Мизия 2005" Кнежа 1:0

"Монтана 1921" - "Ком" Берковица" 10:2