Два гола на Влади Василев не бяха достатъчни за победа на "Чавдар" у дома
Автор: Administrator
Понеделник, 25 Април 2011г. 07:26ч.

„Чавдар“ (Бяла Слатина) не успя да вземе важни три точки в борбата за оцеляване в Западната „Б“ група и завърши наравно 2:2 с „Пирин“ (Гоце Делчев).

Домакините бяха на два пъти водачи в резултата, но в крайна сметка не съумяха да запазят головата си преднина. В 17-ата минута Владислав Василев откри след гол от дузпа. В самия край на първото полувреме обаче „Пирин“ се върна в мача чрез Никола Иванов. В ответната атака вратарят на гостите Ангел Юсев сгреши и подари топката на Владислав Василев, който отбеляза втория си гол в мача и „Чавдар“ поведе с 2:1. 120 секунди след почивката отново Никола Иванов също вкара втори гол и оформи крайното 2:2.

След ремито „Чавдар“ е девети в класирането с 26 точки, колкото има и предпоследния „Малеш“. „Пирин“ пък са осми с 28 точки. Следващата събота (30 април) „Чавдар“ гостува в Своге на „Спортист“.

Витрина на мача:

"Чавдар": Николай Петков, Камен Каменов, Живко Атанасов, Кристиян Григоров, Антон Вергилов, Дилян Димитров, Милен Тонев, Ивайло Самарджиев, Владислав Василев-кап., Тихомир Тодоров (78 мин. Михаил Михайлов), Владислав Симеонов (61 мин. Денис Николов); старши-треньор Румил Жотев

"Пирин" ГД: Ангел Юсев (46 мин. Димитър Грабчев), Любомир Гуцев, Веселин Здравков, Радослав Моллов (46 мин. Виктор Шишков), Ангел Тошев, Марио Близнаков-кап., Антон Спириев, Ангел Маджиров, Камен Хаджиев, Никола Иванов (86 мин. Симеон Илиев), Марио Метушев; старши-треньор Иван Атанасов

Голмайстори: 1:0 Владислав Василев (18 мин. - дузпа), 1:1 Никола Иванов (43 мин.), 2:1 Владислав Василев (45 мин.), 2:2 Никола Иванов (49 мин.)

Жълти картони: Ж. Атанасов (Ч); В. Здравков, М. Близнаков (П);

Главен съдия: Бисер Никифоров (Перник); Помощници: Александър Михайлов и Мартин Георгиев (Перник); Четвърти съдия: Петър Иванов (Монтана); Делегат на БФС: Филип Андреев (София)